لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، خاکسار چهارمین حذف شده ایران

به گزارش وبلاگ نخبگان، در ادامه روز نخست رقابت های لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، طراوت خاکسار با شکست در دور سوم از ادامه مسابقات بازماند.

لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، خاکسار چهارمین حذف شده ایران

به گزارش وبلاگ نخبگان، رقابت های لیگ دنیای کاراته وان پرتغال از صبح امروز(جمعه- 10 اردیبهشت ماه) با حضور 769 کاراته کا از 87 کشور دنیا در لیسبون شروع شد.

در رقابت های وزن55- کیلوگرم، طراوات خاکسار ابتدا با نتیجه 8 بر صفر از سد روث لورنز از اسپانیا گذشت و در ادامه با همین نتیجه اسرا کراباخ از ترکیه را شکست داد.

خاکسار در دور سوم به مصاف جانا میسرچمنت از آلمان رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب دارنده یک مدال نقره و یک مدال برنز دنیا شد. با شکست کاراته کا آلمانی در ملاقات نیمه نهایی و عدم راهیابی به ملاقات فینال، خاکسار از دور مسابقات کنار رفت.

در رقابت های امروز، فاطمه صادقی نماینده کاتا کشورمان، امیر مهدی زاده و امیررضا میرزایی از دور مسابقات کنار رفتند و سارا بهمنیار در وزن 50- کیلوگرم به ملاقات رده بندی راه یافت و سومین سهمیه المپیک کاراته کشورمان را کسب کرد.

در ادامه مسابقات و تا ساعاتی دیگر، بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرم با رقبای خود پیکار خواهند کرد.

رقابت های لیگ دنیای کاراته وان لیسبون آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو به وسیله رنکینگ فدراسیون دنیای است و به مدت 3 روز برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، خاکسار چهارمین حذف شده ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ جهانی کاراته وان لیسبون، خاکسار چهارمین حذف شده ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید