واژگون شدن بونکر حمل بتن در مدرس شمال

به گزارش وبلاگ نخبگان، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگون شدن یک بونکر حمل بتن در اتوبان مدرس شمال خبر داد.

واژگون شدن بونکر حمل بتن در مدرس شمال

سید جلال ملکی در گفت وگو با وبلاگ نخبگان در این باره اظهار کرد: ساعت 01:01 دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه واژگونی یک دستگاه بونکر حامل سیمان در جهت شمال به جنوب اتوبان مدرس به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیدند. عوامل شهرداری منطقه، پلیس راهور و اورژانس نیز در محل حضور داشتند.

ملکی اظهار کرد: این بونکر حامل بتن که حدود 23 تن سیمان حمل می کرده از جهت غرب به شرق اتوبان همت در حال تردد بوده که از طریق رمپ وارد اتوبان مدرس شمال می شود. این خودرو پس از ورود به رمپ واژگون شده و جهت را مسدود کرده بود.

وی در خصوص خسارات جانی این حادثه گفت افزود: دو مرد جوان که داخل خودرو حضور داشتند دچار مصدومیت جزیی شده بودند و به مرکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به حضور پلیس راهور در محل گفت: خوشبختانه مشکل ترافیکی نداشتیم و طی هماهنگی هایی که صورت گرفت با استفاده از سه دستگاه جرثقیل بونکر به حالت عادی برگشت. همچنین نشت گازوییل نیز در محل وجود داشت که آتش نشانان با حضور عوامل شهرداری و خدمات شهری ایمن سازی لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: هم اکنون خودرو به حالت اولیه برگشته و در حال انتقال به محل امن است.

ملکی گفت: طی روزهای گذشته نیز چند حادثه مشابه رخ داده بود که در یکی از موارد یک دستگاه میکسر بتن به خاطر نقص فنی با یک مغازه برخورد کرده بود. حادثه شب جاری نیز از سوی پلیس راهور بررسی و علت آن اعلام می شود اما از رانندگان درخواست می کنیم که خلوت بودن معابر موجب رانندگی با سرعت غیر مجاز شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واژگون شدن بونکر حمل بتن در مدرس شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واژگون شدن بونکر حمل بتن در مدرس شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید